Tıbbi Vizyon

  1. Home
  2. Endüstriyel ve Medikal Vizyon

Biz Kimiz

Endüstriyel Tıbbi Görüş Görülemeyeni görme özgürlüğü

İster tıbbi yaşam bilimi, ister endüstriyel veya ProAV segmentlerinde çalışıyor olun, Industrial Medical Vision kamera serimiz heyecan verici yeni olanaklar sunuyor.

Her zaman kabul edilenlere meydan okuduk. Yıllar süren kesintisiz yenilik sayesinde, eksiksiz ve OEM kamera teknolojisi sistemleri dahil olmak üzere Endüstriyel Tıbbi Görüş kamera serimizi sürekli olarak geliştiriyoruz. Medikal (beyin cerrahisi, oftalmoloji) veya araştırma laboratuvarından endüstriyel uygulamalara (kalite kontrol, teftiş) ve yayın sektörüne (doğa belgeselleri ve spor prodüksiyonları) kadar çok çeşitli ortamlarda yeni çığırlar açmanız için sizi özgür kılar.

Mikro Kamera Sistemleri

Endüstriyel Tıbbi Görüş Mikro Kamera Sistemlerimiz hafif, esnek ve yüksek performanslı görüntüleme çözümleri sunar. Sınırları zorlamak istediğinizde, teknolojiniz sizi engellememeli. Mikro kamera serimiz, size keşfetme özgürlüğü veren Full HD ve 4K Ultra HD Mikro Kamera Sistemlerini içerir.  

OEM Mikro Kamera Sistemleri

Industrial Medical Vision OEM Mikro Kamera Sistemlerimiz, esnek ve yüksek performanslı teknoloji içerir. Yüksek kaliteli ve son teknoloji OEM sistemleri, gereksinimlere göre çeşitli uygulamalara kolayca entegre edilebilir. Kapsamlı desteğimiz ve bilgimiz, geliştirme süresini, beklenmedik riskleri ve pahalı ölçüm cihazlarına yapılan gereksiz yatırımları azaltmaya yardımcı olur, çoklu format ve çoklu çıkış arayüzleri, maksimum uyumluluk ve kullanım kolaylığı sağlar.

Dünyanın her yerinde yerel olarak çalışıyoruz

İster tıbbi ister endüstriyel bir uygulama olsun, IMV ürün sistemlerimiz çok çeşitli segmentlere uygundur. Cerrahlar veya araştırmacılar, kamera ekipleri veya kalite kontrol müfettişleri olsun, herkes görülemeyeni görme özgürlüğünden yararlanabilir.

Ortaklık ve yorulmak bilmeyen yerel müşteri hizmetleri içinde çalışarak, korumak için burada olduğumuz özgürlük.

İster son kullanıcı, ister sistem entegratörü veya distribütör olun, eksiksiz ürün yelpazemizin ve bileşen görüntüleme teknolojisinin özgürlüğünü keşfedin.

Daha Fazla Kurşun

Ürünler

gp-uh532_products

Kutu Kameralar

Daha Fazla Kurşun

4K4MOS_Products

OEM Kameralar

Daha Fazla Kurşun

Images-imv_techKV

teknolojiler

Daha Fazla Kurşun